“Türkiye Saadet Partisi İktidarı ile refaha kavuşacak”

12
* Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Refah Partisi Kurucu Genel Başkanı Ahmet Tekdal Kırklareli’de çeşitli ziyaretleri sırasında gazetemize de ziyarette bulundu.


HABER MERKEZİ
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Refah Partisi Kurucu Genel Başkanı Ahmet Tekdal kızı Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Ayşenur Tekdal ile birlikte Kırklareli’de ziyaretlerde bulundu.
Ahmet Tekdal ve beraberindekiler ilk olarak Kırklareli Valisi Cengiz Aydopdu’yu ziyaret etti. Vali Aydoğdu’yu ziyaret ettikten sonra Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Ayşenur Tekdal Saadet Partisi Kadın Kolları ile teşkilatlanma toplantısı yaptı.
Kadın Kolları Toplantısı sırasında Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Refah Partisi Kurucu Genel Başkanı Ahmet Tekdal, Saadet Partisi Kırklareli İl Başkanı Murat Hızır, İl Başkan Yardımcısı İsmail Ercan, Lüleburgaz İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Gündüz, Lüleburgaz İlçe Başkan Yardımcısı Zekeriya Akçakabak gazetemizi ziyaret etti.
Gazetemiz Haber Müdürü Savaş Eskici ve Gazetemiz Muhabiri Yalçın Yıldırım ile görüşmede bulunan Tekdal, gazetemizin tarafsız olarak yapmakta olduğu yayınlarını yakından takip ettiklerini belirterek tebrik etti.
Tekdal, Türkiye’nin Milli Görüş kadroları ile yönetildiği zamanlarda çok ilerlediğini, ancak milli görüş penceresinden bakmayanlar tarafından yönetilmeye başladığından beri bu ilerlemenin durduğunu belirtti. Ülkemizdeki kalkınmanın ve refahın tekrardan sağlanmasının Saadet Partisi iktidarı ile gerçekleşeceğini belirten Tekdal, yapılacak olan ilk seçimlerde Saadet Partisi’nin iktidara geleceğini kaydetti. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here