“Türk Telekom ile 444’lü numaralar Akşam 7’den sabah 7’ye bedava”

4
Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom yeni uygulamasıyla ev telefonlarından 444’lü numaraları aramak daha avantajlı hale getiriyor. 29 Nisan 2012 itibariyle yürürlüğe giren uygulamayla 444 ile başlayan özel servis numaralarını aramak tüm Türk Telekom bireysel müşterileri için Akşam 7-Sabah 7 saatleri arasında bedava oldu
HABER MERKEZİ
Müşterilerinin hayatına değer katmak için çalışan Türk Telekom’un yeni uygulaması kapsamında 444’lü numaralar, Türk Telekom bireysel müşterileri tarafından Akşam 7-Sabah 7 saatleri arasında ücretsiz olarak aranabiliyor.  Ayrıca bireysel tarifeler dahilinde verilen bedava dakikalar 444’lü numaralar yönüne yapılan aramalarda da kullanılabiliyor.  
Türk Telekom Kırklareli İl Müdürü Nihat Kaya konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Ürün ve hizmetlerimizle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarımızla da müşterilerimizin yaşamına değer katmayı hedefliyoruz.  Büyük ilgi gören 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nı müşterilerimizin taleplerini dinleyerek sürekli hale getirdik. Özel günlerde gerçekleştirdiğimiz bedava kampanyalarıyla da müşterilerimizin en uzaktaki sevdikleriyle ve akrabalarıyla dahi doyasıya konuşabilmelerini sağlıyoruz. Şimdi de 444 ile başlayan özel servis numaralarını Akşam 7’den Sabah 7’ye ücretsiz hale getirdik. 444 ile başlayan özel servis numaraları ev telefonlarından Akşam 7 – Sabah 7 saatleri arasında bedava aranabilecek.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here