Türk Ragbi Milli Takımı, Bosna Hersek Milli Takımıyla Edirne’de karşılaşacak

16
Ragbi Avrupa Milletler Kupası kapsamında Türk Milli Takımı, Bosna Hersek Milli Takımıyla hafta sonu Edirne’de karşılaşacak.
HABER MERKEZİ
Ragbi Avrupa Milletler Kupası kapsamında Türk Milli Takımı, Bosna Hersek Milli Takımıyla hafta sonu Edirne’de karşılaşacak.
Türkiye Beyzbol Softbol, Korumalı Futbol ve Ragbi Federasyonu Başkanı Şahin Kömürcü, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünde düzenlediği basın toplantısında, Ragbi Milli Takımı’nın namaglup olarak B grubuna yükseldiğini söyledi.
Geçmişte Edirne’de görev yaptığını, her ne kadar Kayserili de olsa Edirne aşığı olduğu için Bosna Hersek milli takımıyla yapılacak maçı Edirne’ye aldıklarını belirten Kömürcü, şöyle konuştu:
"Bosna Milli Takımıyla maçımız 25 Ekim 2014 Cumartesi günü oynanacak. Ülkemizin Milli Takımı inşallah başarılı bir sonuç elde edecek. Takımımız Bosna maçının ardından bir haftalık Edirne kampı sonrası Bulgaristan’a hareket edecek. Namağlup gruba geldik, yine büyüsüne inandığım Edirne’de kardeş ülkemiz Bosna’ya karşı galip gelmeyi ümit ediyoruz." 
Kömürcü, karşılaşmanın kentte yapılması için büyük uğraş veren Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Türkiye Beyzbol, Softbol, Korumalı Futbol ve Ragbi Federasyonu Başkan Vekili Mustafa Hatipler’e teşekkür etti.
Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serhat Ocak da milli takımı Edirne’de ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Edirneliler’i Milli Takım’a destek için maça çağırdı. İki takım, Ragbi Avrupa Milletler Kupası kapsamında hafta sonu karşılaşacak. (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here