“Türk Milleti’nin sabrı artık taşmak üzeredir”

4
Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Alpaslan Cankaloğlu son zamanlarda artan terör olayları ve en son olarak Mardin’in Ömerli ilçesinde PKK’lı teröristlerin kurduğu pusu sonucu 3 askerin Şehit olması ile ilgili olarak  yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ
“Milletimiz henüz 13 şehidinin yasını tutarken bir kara haber daha maalesef ülkemizi dolayısı ile bizleri derin üzüntüye boğmuştur. Mardin’in Ömerli ilçesinde PKK’lı teröristlerin kurduğu pusu sonucu 2 Astsubay ile 1 Uzman Çavuş olmak üzere 3 askerimiz Şehit olmuştur.
Emperyalist güçlerin kuklası PKK maalesef aziz Türk Milleti’nin sabrını taşırmak için yine Mehmetçiklerimizin canına kıymıştır. Bizleri asıl üzen milletimizin derin hoşgörüsünü ve iyi niyetini istismar ederek sözde siyaset yapan zavallılardır. 
* “Türk Milleti’nin sabrı artık taşmak üzeredir”
Alperen Ocakları olarak devletin bütün iradelerini bu terör belası karşısında ciddi somut ve planlı adımlar atmaya çağırıyoruz. Terörün bütün iç ve dış kaynakları yok oluncaya kadar da teröristlerle mücadeleye devam edilmelidir. Herkes şunu iyi bilsin ki, vatanını milletini bayrağını seven milliyetçi maneviyatçı Müslüman Türk Gençliği var olduğu sürece eli kanlı, bebek katili soysuz teröristler asla emellerine ulaşamayacaklardır.
Makamların en yücesi olan şehitlik makamına ulaşan Mehmetçiklere Allah’tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here