“Türk Hava Yolları ülkemizin yüz akı”

11
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi’nde Anadolujet’in ve Türk Hava Yolları’nın (THY) tanıtım toplantısı yapıldı.
HABER MEREKZİ
Kırklareli Üniversitesi Kavaklı yerleşkesinde bulunan Fen-Edebiyat Fakültesi’nde 27 Nisan 2011 Çarşamba günü Anadolujet’in ve Türk Hava Yolları’nın (THY) tanıtım toplantısı yapıldı.
Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Türk Hava Yolları’nın (THY) itibarını, gururunu ve güvenini her yerde yükselten çok önemli bir kuruluş olduğunu belirtti.
THY yurt içi ve yurt dışında geliştirdiği hizmet ağıyla, uluslararası alanda verdiği hizmetlerle dünyada itibarlı bir kuruluş olduğunu ifade eden Aykaç, “Türk Hava Yolları ülkemizin yüz akı” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti;
“Üniversitemiz bünyesinde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’na bağlı 2 yıllık sivil havacılık ve kabin hizmetleri bölümü açmış bulunuyoruz. Öğrencilerimiz bu alanda gerekli stajlarını Türk Hava Kurumu’ndan yararlanmak üzere bir protokol imzaladık. Önemli dersler konusunda da THY yetkilileri öğrencilerimize ders veriyor. Türk Hava Yolları ülkemizin yüz akı. Biz millet olarak Türk Hava Yolları ile her zaman gurur duyuyoruz. Öğrencilerimize Anadolujet’in tanıtımı yapılarak onların imkanlardan yararlanmalarını istiyoruz. Türk Hava Yolları bundan sonra da nice başarılara imza atmasını ve ülkemizi gururla temsil etmesini temenni ediyorum.” 
THY Çorlu Pazarlama Şefi Onur Engür de yaptığı konuşmada ise “Jet Genç” projesi ile öğrencilerin Anadolujet’ten 10 bilet aldıkları takdir de bir bileti istedikleri yönde hediye olarak kullanabileceklerini söyledi.
Yapılan konuşmaların ardından Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç öğrencilere Anadolujet şapkası taktı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here