Tuning39 Babaeski Buluşması gerçekleşti

14
Tuning39 ailesi ve Babaeski Belediyesi tarafından düzenlenen Babaeski buluşmasında Trakya geneli modifiyeli araçlar ve modifiye severler bir araya geldi.
HABER MERKEZİ
Gerçekleşen Tuning39’un düzenlediği modifiye buluşmasında gelen araçlar egsoz, müzik tesisat vb. özelliklerini sergilerken, organisazyonun ana teması olan iki tür yarışma yapıldı. Yarışmalar desibel ve basıklık adı altında yapıldı. Desibel yarışması araçların müzik tesisat bass sarsıntı şiddetini ölçmeye yönelik bir yarışmaydı. Yarışmaya 11 araç katılım gösterirken ilk 3 e giren araç sahiplerine plaketleri takdim edildi. 1. ,2. ,ve 3. Lük plaketlerini Kırklareli ilimizin araçları almaya hak kazandı.
Basıklık yarışmasına ise 16 araç katılım gösterdi. Bu yarışma ise yere en yakın araçlar cm olarak ölçülerek belirlendi. 1.’lik ödülüni Edirne TMAD ekibi hakederken 2.’lik ödülü Kırklareli ilimize 3.’lük Ödülü’nü ise Babaeski ilçemiz kazandı.
Babaeski Belediyesi’nin sponsorluğunu üstlendiği buluşma Trakya da örnek teşkil edecek bir buluşma oldu. Düzen ve organizasyonun sorunsuz geçtiği ve katılımcıların son derece memnun kaldığı buluşmanın yaratıcıları olan Tuning39 ailesinin Kırklareli, Babaeski ve Lüleburgaz temsilcileri buluşmaların son gaz devam edeceğinin mesajını verdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here