Tüm Yerel-Sen Trakya Şubesi kuruldu

19
Tüm Yerel-Sen; Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli İl Temsilcilikleri’ni birleştirerek Tüm Yerel-Sen Trakya Şubesi’ni kurdu.
HABER MERKEZİ
Tüm Yerel-Sen; Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli İl Temsilcilikleri’ni birleştirerek Tüm Yerel-Sen Trakya Şubesi’ni kurdu.
Tüm Yerel-Sen Merkez Yönetim Kurulu’nun 09.09.2014 tarih ve 172 Sayılı Karar ile birlikte 3 İl Temsilciliği’nin birleşmesinden sonra MYK tarafından Trakya Şubesi Başkanlığı’na Salih Canbaz getirildi.
Tüm Yerel-Sen Trakya Şubesi’nin görev dağılımı şu şekilde belirlendi;
Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Başkanı Salih Cambaz (Kırklareli), Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Sekreteri Sadık Kertlez (Çorlu), Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Mali Sekreteri Merdol Bulut (Kırklareli), Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Örgütlenme Sekreteri Ünal Kıkılı (Kırklareli), Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Eğitim ve Basın Yayın Sekreteri İsmail Ersoy (Edirne), Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Hukuk ve Toplu Görüşme Sekreteri Çağatay Dölgöş (Tekirdağ), Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Sosyal ve Dış İlişkiler Sekreteri Yosun Çorta (Uzunköprü).
Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Başkanı Salih Cambaz, yapılan toplantıların adında çıkan sonuca göre böyle bir karar aldıklarını Tüm Yerel-Sen’in tüm kesimi ayrım yapmadan kucaklayacağını söyledi.  Tüm Yerel-Sen Trakya Şubesi’nin kurulmasında destek veren Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na da teşekkür eden Cambaz hedeflerinin üyesi sayısını en kısa sürede çoğaltmak olduğunu söyledi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here