TÜFAD, Başkan Can ve Antrenör Erdem anısında gece düzenledi

5
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kırklareli Şubesi, Kıkrlarelispor’un 2 yılda gösterdiği üstün başarılardan dolayı bir gece düzenledi.
HABER MERKEZİ
4 Temmuz 2011 Pazartesi günü saat 20.30’da, 288 Kafe-Restauranta TÜFAD Kırklareli Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Kırklarelispor Başkanı Volkan Can ve Antrenör Bilgin Erdem, Kırklarelispor’un 2 yıl içerisinde büyük bir başarı elde edilmesi ve önce terfi maçlarından 3. lige, sonra da şampiyon olarak 2. lige yükselmesini konuştular.
Başarılı olan Kulüp Başkanı Volkan Can ve Kulüp Antrenörü Bilgin Erdem anısına düzenlenen gecede, TÜFAD Yönetim Kurulu Başkanı Baki Koçer Bilgin Erdem’e, TÜFAD Yönetim Kurulu Üyesi Necati Kayhan ise Kulüp Başkanı Volkan Can’a plaket takdim etti.
Koçer, başarılı olan kulüp başkanı ve antrenör adına düzenlenen gecede yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“İlimizi temsil eden Kırklarelispor’un son 2 yılda yapmış olduğu büyük çıkışı, yeni kurulan TÜFAD şubesi yönetim kurulu ve arkadaşlarımızla birlikte bu başarıya imza atan kulüp başkanı, yönetim kurulu ve teknik heyetinin başarılarından dolayı sohbet ve plaket vermek adına yemek düzenledik. İlimizde ve ülkemizde nadir olan bir başarıya imza attılar. Biz antrenörlerin Kırklareli şubesine kayırlı olan antrenörlerimizin Türkiye genelinde başarılı olabileceklerini ifade ettiler. Bundan dolayı var olan gücümüzü dışarıda değil, içimizde aramaz istiyoruz. Bu tabi tek hoca ile olmuyor. Yönetim kurulu, futbolcu ve hocaların inancı derneğimizin üyesi olduğu için çok sevdiğimiz bizim şahsi olarak da kardeşimiz Kırklareli halkına 2 yıl üst üste yaşattığı başarıdan dolayı tebrik ettik. Bu naçizane geceyi düzenledik. Bundan sonraki çalışmalarında kendilerine başarılar diliyoruz. Kırklareli için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”
Ayrıca Koçer, TÜFAD ailesi olarak her zaman Kırklarelispor’un yanında olduklarını belirtti.
Düzenlenen geceye, TÜFAD Kırklareli Şube Başkanı Baki Koçer, Başkan Yardımcıları Yusuf Şişkolar ve Metin Kuçom, Genel Sekreter Özay Balcı, Muhasip Üye Adem Onay, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özdil, Recep Gontürk, Necati Kayhan, Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can ve Kulüp Antrenörü Bilgin Erdem katıldı. (s-ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.