TSO Başkan Yardımcısı Üzer görevinden istifa etti

26
* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahsin Üzer odanın aktif çalışmaması nedeniyle Başkan yardımcılığından istifa etti.

HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin başarılı işadamlarından Tahsin Üzer Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcılığından istifa ettiğini açıkladı. Odanın aktif çalışmaması nedeniyle anlaşmazlık yaşadıklarını belirten Üzer, odadan sadece Başkan Yardımcılığından istifa ettiğini, ancak odadaki görevine Meclis Üyesi olarak devam edeceğini belirterek; “11.02.2009 Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde 7.gruptan seçildim. Amacım gelecek nesillere bir eser bırakmak, odamız üyelerinin hak ettiği en iyi hizmet anlayışını sunmak Kırklareli’ni ve Kırklareli peynirini marka yapmak ve gücüm yettiğince Kırklareli’nin sorunlarıyla mücadele etmekti.                                                                          
İlimizin en büyük sivil toplum örgütü olan Ticaret ve Sanayi Odasından Kırklareli’nin ve üyelerimizin beklentileri doğal olarak çok yüksek. Bu beklentilere cevap verme hususunda sayın başkanla yaşadığımız görüş ayrıntıları sebebi ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığından istifa etmiş bulunmaktayım.Ticaret ve Sanayi Odasındaki görevime meclis üyesi olarak devam edeceğim.
Görev sürem içerisinde bana desteklerini esirgemeyen tüm oda üyelerine ,oda personeline yönetim kuruluna,meclise,basma,değerli ortağım Kanber Üzer’e ve sevgili eşime çok teşekkül ederim” dedi. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.