TSD’ye Akademik destek

15
* Kırklareli merkez ilçede kurulduğu 2006 yılından bu yana özürlülerin her türlü sorunlarının çözülmesinde büyük gayretler gösteren Türkiye Sakatlar Derneği’ne (TSD) bir destekte Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kaplan Uğurlu’dan geldi.

HABER MERKEZİ
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi Başkanı İrfan Özeklioğlu, Şube Sekreteri Arif Uzunoğlu, yönetim Kurulu Üyesi Savaş Eskici, Üyeler Ercan Dinkler ve Göksal Çidem Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kaplan Uğurlu’yu ziyaret etti.
Başkan Özeklioğlu derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler vererek; “Dernek olarak kurulduğumuz 2006 yılından bu yana ilimizdeki özürlülerin her türlü sorunların aşılması için yoğun çalışmalar yapıyoruz. Ancak beyinlerdeki engelleri kaldıramadığımız için bir türlü sorunlar çözülemiyor. Bunları aşmak için herkesin desteğini bekliyoruz” dedi.
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kaplan Uğurlu’da derneğin yapmış olduğu çalışmaları yakınen takip ettiğini ve bu çalışmalara elinden geldiği desteği vermeye hazır olduğunu söyledi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here