TSD’den Berat Kandili’nde anlamlı yardım

10
Kırklareli merkez ilçede kurulduğu 2006 yılından bu yana özürlülerin her türlü sorununa çözüm olmaya gayret gösteren Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi tekerlekli sandalye vererek bir özürlüyü daha Berat Kandili günü sevindirdi.


HABER MERKEZİ
Aslen Kırklarelili olan Çorlu’da ikamet eden Mehmet Gökçe ile kardeşi İzmir Ula’da oturan Sevim Yurdakul, Hakan Medikal’den aldıkları birer Tekerlekli Sandalye’yi TSD Kırklareli Şubesi’ne bağışladılar.
Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Eskici, hayırsever kardeşler tarafından derneğe bağışlanan bu tekerlekli sandalyelerden bir tanesini ihtiyaç sahibi olan merkez Karahıdır Mahallesi’nde ikamet eden Hasan Çakır’ın evine Berat Kandili günü giderek kendisine teslim ettiler.
Eşi Fikriye Çakır da kendisi gibi özürlü olan Hasan Çakır, böylesine hayırlı bir günde yapılan bu yardımdan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Bacaklarından rahatsız olyduğu için dışarı çıkamadığını belirten Hasan Çakır verilen tekerlekli sandalye ile dışarı çıkarak gezmesine vesile olan başta hayırsever kardeşler olmak üzere dernek yetkililerine teşekkür etti.
TSD Kırklareli Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu’da tüm hayırseverleri derneğe yardımda bulunmaya davet ederek, Mehmet Gökçe ve Sevim Yurdakul kardeşlere yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür etti. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here