TSD Kırklareli Şubesi Kursiyerleri Sertifikaları’nı aldı

4
Kırklareli İş-Kur İl Müdürlüğü, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü ile Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi’nin işbirliğinde düzenlenen  “Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama Kursu”na katılan Dernek Üyeleri’ne Sertifikaları törenle verildi.


HABER MERKEZİ

07 Temmuz 2010 Perşembe günü saat 16.00’da dernek binasında düzenlenen törene; Kırklareli İş-Kur İl Müdürü Hasan Aksoy, Kırklareli Halk Eğitim merkezi ve ASO Müdürü Hayati Çapa, Kırklareli Toplum Merkezi Müdürü Erdoğan Çarkçı, TSD Kırklareli Şube Başkanı  İrfan Özeklioğlu, Yönetim kurulu Üyeleri Mehmet Özbilen, Arif Uzunoğu, Bahadır Genim, Savaş Eskici ve Kursiyerler katıldı,
TSD Kırklareli Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu, yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“Dernek olarak merkez ilçede kurulduğumuz 2006 yılından bu yana daima özürlülerin yanında olarak, onların her türlü sorun ve şikayetlerini çözmek için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın yanında kamu kurumları ile ortaklaşa düzenlediğimiz bu tür kurslarla da özürlülerimizin istihdamını sağlamaya yönelik olarak çalışmalar yapıyoruz.
Bu çalışmalarımız kapsamında 10 Kasım 2009-18 Ocak 2010 tarihleri arasında Kırklareli İş-Kur İl Müdürlüğü, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde “Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama Kursu” düzenledik. 180 saatlik kursumuzun öğretmenliğini Emine Sırcan yaptı.
Bugün burada kursumuza katılan 9 üyemize Sertifikaları’nı vereceğiz. Bu kursumuzun düzenlenmesinde katkısı bulunan herkese çok teşekkür ediyor, bu tür kurslarımızın bundan sonrada devam edeceğini belirtmek istiyorum.
Törene katılan; Kırklareli İş-Kur İl Müdürü Hasan Aksoy, Kırklareli Halk Eğitim merkezi ve ASO Müdürü Hayati Çapa, Kırklareli Toplum Merkezi Müdürü Erdoğan Çarkçı da bire konuşma yaptılar.
Konuşmaların ardından kursa katılan; Meliha Özkan, Nesrin Çobanlık, Kadir Gideroğlu, Aslı Şahin, Volkan Güçlü, Hüseyin Öztürk, Ali Güleryüz, Muharrem Kireççi ile Şengül Hünerli’ye Sertifikaları katılımcılar tarafından verildi. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here