Trockyablues Rüzgarı esti

5
Kırklareli Belediyesi Ramazan Ay’ı Etkinlikleri kapsamında İstasyon Caddesi’nde sahne alan Trockyablues, birbirinden hareketli şarkılar ve renkli ……..
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi Ramazan Ay’ı Etkinlikleri kapsamında İstasyon Caddesi’nde sahne alan Trockyablues, birbirinden hareketli şarkılar ve renkli sahne performanslarıyla seyircilere unutulmaz bir gece yaşattı.
2 Temmuz 2015 Perşembe günü Kırklareli İstasyon Caddesi’nde iftardan sonra gerçekleşen Trockyablues Konseri’nde katılımcılar, davul-zurna eşliğinde hem söyledi, hem oynadı.
İstasyon Caddesi’nde yoğun katılımla gerçekleşen konserde Türk Sanat Müziği’nden Balkan Müzikleri’ne kadar birçok eser icra eden gruba, müzikseverler de hep bir ağızdan eşlik etti.
Konser boyunca birbirinden güzel eserleri Kırklarelililer için seslendiren Trockyablues Grubu, seyircileri sahneye çıkararak şarkı söyletti. Seyirci korosu söylediği şarkılarla katılımcılardan büyük alkış aldı.
Konserde, ‘Aşkınla Yana Yana, Sevemez Kimse Seni, Üsküdar’a Gider İken, Şimdi Uzaklardasın’ gibi eserleri seyircilerle birlikte söyleyen grup, Davul-Zurna icrasıyla da herkese göbek attırdı.
Trockyablues Grubu’nun Kurucusu İbrahim Metin Baltacı, Kırklareli halkına teşekkür etti. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here