Trikotajcılar işe hazır

20
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından vatandaşların el
becerilerini geliştirerek meslek sahibi olmalarını sağlayan kurslar
düzenleniyor.

HABER MERKEZİ
Bu kurslara katılanlar aldıkları belgeleri ile iş sahibi oluyorlar.
21 Eylül 2010 tarihinde İş-Kur, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ve Halk Eğitim Merkezi tarafından üçlü protokol ile düzenlenen “Tritokaj Kursu” 22 Aralık 2010 Çarşamba günü sona erdi. Kursa katılan toplam 20 Kursiyer düzenlenen törenle belgelerini aldılar.
Belge töreninde konuşma yapan Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayati Çapa şunları kaydetti:
“İş-Kur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ile ortaklaşa olarak düzenlediğimiz “Trikotaj Kursu” bugün sona erdi. 21 Eylül 2010 tarihinde başladığımız kursumuz Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 08.30-13.30 saatleri arasında Çiğdem Minkara tarafından verildi.
Toplam 364 saatlik kursumuza 20 kursiyerimiz katıldı. Bugün bu kursumuzu başarı ile bitiren bu kursiyerlerimize belgelerini vereceğiz. Bu belgeleri ile edindikleri meslek dalında iş bulmalarına kolaylıklar sağlanacaktır. Tüm kursiyerlerimize kursumuza katılımlarından dolayı teşekkür eder, hayatlarında başarılar dilerim.”
Kursa katılan; Sevgi Sürücüoğlu, Zehra Ateş, Buket Ateş, Emine Usul, Şaziye Gönültaş, Şengül Tokmakçı, Reyhan Birtek, Semiha Darcanlı, Nurdan Baylan, Emine İtik, Neşe Mercan, Şengül Doğrucu, Seçil Kozkiç, Ayşe Halat, Gülsevim Kotak, Bilgen Usul, Aysun Sürücüoğlu, Zeynep İnceler, Deniz Kavanoz VE Nuray Fidan’a belgelerini Kırklareli Halk Eğitim  Merkezi Müdürü Hayati Çapa, Müdür başyardımcısı Kubilay Özkaya, Müdür Yardımcıları Erbil Zaralı, Tuncay Kaplıca, Ali Bekar ve Kurs Öğretmeni Çiğdem Minkara verdi. (s)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.