“Tribünlerin %90’ı bitti”

1
 * Akkollar İnşaat Firması yetkilisi Turan Yalçın, Tribünlerde kaba inşaatın bittiğini ve çatı üstünü kapama işine başladıklarını söyledi.  Firma olarak sadece tribün ihalesini aldıklarını söyleyen Yalcın, stadın çimlerini başka bir firmanın yaptığını ifade etti.
 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Atatürk Stadı Tribün Yenileme Çalışmaları’nda artık sona gelindi. İlk olarak Çim Yenileme Çalışmaları nedeniyle kapatılan stat, daha sonra eski tribünleri yıkılarak daha modern bir hale getirildi.
Tribün ihalesini alan ve çalışmaları aralıksız olarak devam ettiren Akkollar İnşaat Firması yetkilisi Turan Yalçın, tribün yenileme çalışmasında artık sona gelindiğini söyledi. Tribünlerde kaba inşaatın bittiğini ve çatı kapla işlerine başladıklarını ve işin %90’nın bittiğini söylen Yalçın; “Eğer stadın çimleri hazır olsaydı Kırklarelispor’un 2015-2016 Sezonu’nu maçlarını kendi sahasında oynaya bilirdi. Biz firma olarak sadece tribün işini aldık, çim yenileme işini başka bir firma aldı. Bizim çimlendirme işiyle alakamız yok. Tribün işinde artık sona yaklaşıldı. Büyük tribünde kaba işler bitti. Tribünlerin üstünü kapamaya başlayacağız. Koltuklarda monte edildiği zaman büyük tribün hazır hale gelecek” dedi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here