TREPAŞ’tan müşterilerine çağdaş hizmet

25
Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) müşteri memnuniyeti çalışmaları kapsamında..
Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) müşteri memnuniyeti çalışmaları kapsamında, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinde müşterilerine çağdaş ve sınırsız hizmet sunuyor. 
TREPAŞ Direktörü İsmail Serdar Dönmez, yaptığı açıklamada, çağdaş ve hizmet odaklı çalışmalar kapsamında, TREPAŞ olarak yeniliklerin devam ettiğini, müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye taşınması için ekibiyle birlikte sürekli çalıştıklarını belirterek, müşteri odaklı hizmet faaliyetlerinin bazılarını şöyle aktardı: 
“Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da faaliyet gösteren İşletme Merkezlerine, Sıramatik Cihazları konulmuş ve bekleme koltukları yenilenerek kapasitesi arttırılmıştır. Müşterilerimizin öneri ve şikayetlerinin alınabilmesi için 6 İşletme Merkezine Şikayet ve Öneri kutuları konulmuştur. Veznelerimiz daha Modern bir yapıya kavuşturulmuş ve halen uygulamada olan elektrik faturalarının Yapı Kredi- World ve İş Bankası- Maksimum Kartlara 2-9 taksitle ödenebilmesine ilave olarak Garanti Bankası-Bonus Kart sahibi müşterilerimiz de 2-9 taksit imkanından yararlanabilecek.” 
TREPAŞ Direktörü Dönmez, aylık fatura tutarı 147 TL ve üzerinde olup İndirimli Elektrik Satışından yararlanmak isteyen tüm Ticarethane ve Mesken tarifesindeki müşteriler için 26 İşletmemizde Serbest Tüketici (ST) Kayıt işlemlerinin de yapılmaya başlandığını kaydetti.(derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here