TREDAŞ ve TREPAŞ, Kırklareli’deki çalışanlarıyla iftarda buluştu

62
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.’nin (TREPAŞ) Kırklareli il genelinde çalışan yönetim kadrosu ve personeli, Kırklareli DSİ Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
HBER MERKEZİ
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.’nin (TREPAŞ) Kırklareli il genelinde çalışan yönetim kadrosu ve personeli, Kırklareli DSİ Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
İftar sonrası bir konuşma yapan şirketimiz TREDAŞ Yönetim Kurulu Başkanvekili Ahmet Erdoğan, topluma hizmeti en üst düzeyde yerine getirerek, IC Holding’i en iyi şekilde temsil etmek için çalıştıklarını söyledi. 
Erdoğan; “IC Holding olarak hiçbir zaman hizmeti ikinci plana itmedik, itmeyeceğiz. Topluma hizmetimizi en iyi şekilde yapıp, IC Holding’i en iyi şekilde temsil etmekle ilgili gerekli tüm gayretleri gösteriyoruz” dedi. 
IC Holding’in geçtiğimiz ay Türkiye’nin en büyük enerji üretim santrallerinden olan Kemerköy ve Yeniköy Termik santrallerini de devralmasıyla enerji alanında Türkiye’de Süper Lig’e çıkmış olduğunu belirten Ahmet Erdoğan, IC Holding’in enerji üretiminde de Türkiye’nin üst basamaklarına çıktığını ifade etti.
Erdoğan, “IC Holding’in Türkiye’deki ve dünyadaki başarılı çalışmaları ülkemizin gururu haline geldiğini, gerek basından gerek yaşayarak görüyoruz. Ülkemize ekonomik anlamda şu son 2 yılda kazandırdığı para 10 milyar doların üzerinde” şeklinde konuştu.
Çalışanlara yönelik de konuşmasını sürdüren Yönetim Kurulu Başkanvekilimiz Erdoğan, şunları kaydetti:
“İnsanların dünyasını aydınlatmak için adeta birbirinizle yarış ediyorsunuz. Hastanede, yollarda, fabrikalarda, okullarda 24 saat var olan kişilersiniz. Çünkü enerjinin kapandığı an hayat durur. Bir böbrek hastasının hayatı size bağlı. 1 saat elektrik kesilmesi onun hayatını kaybetmesine neden olabilir. Bunun için sizler çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz.” 
Erdoğan, konuşmasının ardından Lüleburgaz İşletme Müdürlüğü yapan ve meslek hayatında 40 yılı geride bırakarak emekliye ayrılan Rıfat İnce’ye TREDAŞ’a yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim etti. Rıfat İnce ise Erdoğan ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, çalışma arkadaşları ile birlikte TREDAŞ’ı hiç unutmayacağını dile getirdi. 
İftar yemeğine; TREDAŞ İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü Cafer Varol, TREDAŞ İşletmeler Direktörü Uğur Sönmez, TREDAŞ Kırklareli İşletme Müdürü Mesut Çamdere, TREDAŞ Çerkezköy İşletme Müdürü Alpay Karaer ile TREDAŞ ve TREPAŞ çalışanları katıldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here