“Transferlerimiz devam edecek”

6
TFF 3. Lige yükselen Kırklarelispor yeni sezon çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başladı.

HABER MERKEZİ

Kırklarelispor ekibi, Teknik Direktör Bilgin Erdem, Kırklarelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Sucuoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tırak önderliğinde, 30 futbolcu Atatürk Stadı’nda antrenmanlarını devam ediyor. Düz koşu, engelli koşu, açma-germe gibi ısınma hareketlerinin ardından çift kale maç yapan futbolcular Teknik Direktör Erdem, şube sorumlusu Sucuoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Tırak tarafından gözlemlendi.
Teknik Direktör Erdem, yeni sezonda taraftarlardan destek beklediklerini belirterek;
”Takımımızın taraftar desteğine ihtiyacımız var. Geçen sezonki gibi hedefimizi, lig başında belirliyoruz ve bu sezonki hedefimiz 2. Lig. Bu inançla lige başlayacağız ve İyi bir başlangıç yapabilirsek İnşallah başaracağız. Yaptığımız yeni transferler ve eski kadro ile beraber karma yaparak çift kale maç yaptırıyoruz. Fakat transferli doğru hamleler yaparak doğru kişiler seçtik ve yepyeni bir oluşum içerisine girdik” dedi.
Ayrıca nokta transferlerinin devam edeceğini belirten Erdem bu doğrultuda çalışmalarına her gün yaklaşık 3 saat antrenman yaparak lige hazırlandıklarını ifade etti. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here