“Trakya’nın sesi olmaya devam edeceğiz”

16
* Anadolu Ajansı (AA) Kırklareli İl Temsilcileri gazetemizi ziyaret ederek 87. gurur yılımızı kutladılar.

HABER MERKEZİ
Türkiye’de halen yayın hayatını aralıksız olarak devam ettiren en eski 3. gazetesi olarak 87. gurur yaşımızda Anadolu Ajansı  (AA) Kırklareli Temsilcileri Nadir Alp ve Özgün Tiran gazetemizi ziyaret ederek 87. yılımızı kutladılar.
AA Kırklareli Temsilcileri’nin gazetemize ziyaretlerinde Haber Müdürümüz Savaş Eskici, Muhabirlerimiz Ufuk Ertop ve Caner Savak ile görüşerek gazetemizin 87. yıldönümünü kutladılar.
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak yayın hayatımızı sürdürmenin mutluluğunu yaşadığımızı vurgulayan Haber Müdürümüz Eskici yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek şunları kaydetti;
“ 30 Ağustos 1924 tarihinde Ali Rıza Dursunkaya tarafından kurularak, basın hayatına kazandırılan gazetemiz objektif ve tarafsız bir şekilde Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak kamuoyunu bilgilendirmeye devam ediyoruz.
Trakya’daki en eski 1. gazete, Türkiye’deki en yaşlı 3. gazete olmanın da ayrı bir gurunu duyuyoruz. Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi kardeş kuruluşlarımız olan Babaeski Gündem Gazetesi, Malkara Yeni Emek Gazetesi ile de Trakya’da etkin bir ses olmaya devam edeceğiz. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.