TRAKYAKA’dan KIFSAD’a teşekkür

13
Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği(KIFSAD), 17. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) olan katkıları dolayısıyla Teşekkür Belgesi almaya layık görüldü. 
HABER MERKEZİ
Trakya Kalkınma Ajansı, bölge tanıtımının sağlanması amacıyla katılım sağladığı fuara katkıda bulunan KIFSAD’a özel bir belge ile teşekkür etti. 
24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında düzenlenen EMITT Fuarı’nda Kırklareli’nin tanıtımına destek veren KIFSAD için TRAKYAKA tarafından hazırlanan teşekkür belgesi KIFSAD Başkanı Arif Tekin’e takdim edildi. Ajans Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün imzalı teşekkür belgesini teslim alan Başkan Arif Tekin, dernek olarak Ajanstan gelen işbirliği teklifi üzerine Kırklareli’nin turizm potansiyelini en iyi şekilde yansıtacak fotoğrafları Ajans ile paylaştıklarını belirtti. Başkan Tekin, bunun yanı sıra fuar süresince Kırklareli’ni tanıtmak amacıyla stand alanında da bulunduklarını ifade ederken fuara olan katkılarını şu sözlerle özetledi: ‘‘Bu yılki EMITT fuarına çok sayıda tanıtım materyali ile hazırlanan Trakya Kalkınma Ajansı’nın Kırklareli’ne ilişkin görsel ihtiyacını elimizden geldiğince karşılamaya çalıştık. Gerek büyük boyutlu stand görselleri gerekse tanıtım broşürleri için ihtiyaç duyulan fotoğrafları üyelerimizin arşivlerinden özenle seçerek Ajansla paylaştık. Fuar için ayrıca yine Ajans’ın mali destek programı sayesinde Istrancalarda hayata geçirdiğimiz yürüyüş parkurları projesine dair bir tanıtım broşürü de hazırladık. Özetle hem fotoğraflarımızla hem de fuar sırasında stand alanında bulunarak ziyaretçilere Kırklareli’ni anlatmaya çalıştık. Bu anlamda amacımıza ulaştığımızı düşünüyor ve Trakya Kalkınma Ajansı’na nezaketlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here