TRAKYAKA Yönetim Kurulu Kırklareli’de toplandı

0
Trakya Kalkınma Ajansı Mayıs Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı. Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen…
HABER MERKEZİ
Trakya Kalkınma Ajansı Mayıs Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı. Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırklareli Valisi Esengül Civelek başkanlık yaptı.
Toplantıya; Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, ve Ajans Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin, Kurul Üyeleri’ne gündeme ilişkin bilgiler verdi. Daha sonra Yönetim Kurulu 2015 Yılı Teknik Destek ve Doğrudan Faaliyet Desteği Programları’na çıkılmasına ve ilgili programların başvuru rehberlerinin hazırlanması için Genel Sekreterin yetkilendirilmesine karar verdi. Toplantı dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here