Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi 91. Gurur Yılı’nı okurları ile paylaşıyor

27
* Türkiye’nin halen yayın hayatını aralıksız olarak devam ettiren En Eski 3. Gazetesi olarak 91. Kuruluş Yıldönümü’nü kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. 
HABER MERKEZİ
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak yarın 91. Gurur yaşımıza gireceğiz. 30 Ağustos 1924 tarihinde Ali Rıza Dursunkaya tarafından kurularak, basın hayatına kazandırılan gazetemiz 90 yıldır objektif ve tarafsız olarak kamuoyunu bilgilendirmeye devam ediyor. Trakya’daki en Eski 1. Gazete, Türkiye’deki En Yaşlı 3. Gazete olan Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi, 1983 yılından bu yana Cankurt Medya Grubu’nun Sahibi Elmas Cankurt tarafından Trakya’da etkin bir ses olmaya devam ediyor.
Ayrıca kardeş gazetelerimiz olan ve Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nin nabzını tutarak günlük olarak yayın hayatını sürdüren Babaeski Gündem Gazetesi ve Tekirdağ’ın Malkara İlçesi’nin nabzını tutan Yeni Emek Gazeteleriyle de tüm Trakya’da, ayrıca sınır ötesinde de Trakyalı vatandaşlarımızın sesini duyurmaya devam ediyor.
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi; kaliteli baskısı, özgün grafik yapısı, ilkeli habercilik ve yerel gazetecilik anlayışı ile siz okurlarımıza doğru bilgileri alabilecekleri nezih bir gazete okumanın keyfini ve ayrıcalığını bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yaşatmaya devam edeceğiz. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.