“Trakya’da marka olmayı hedefliyoruz”

20
Çağdaş İnşaat Sahibi Dursun Akbaş; “Bizim hedefimiz tüm Trakya’da geçici değil kalıcı bir marka haline gelmek ve  lafla değil yaptıklarımız ile ses getirmektir” dedi. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçede 7 yıldan bu yana yaptığı binalar ile her kesimin takdirini kazanan Çağdaş İnşaat, Karakaş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 781. Sokak No. 1 adresindeki yeni yerini hizmete açtı.
28 Ağustos 2013 Çarşamba günü saat 13.00’te düzenlenen açılış töreninde Kırklareli Valisi Mustafa Yaman ve Çağdaş İnşaat sahibi Dursun Akbaş yeni hizmet ofisinin açılış kurdelesini birlikte kestiler.
Açılışın ardından açıklamada bulunan Çağdaş İnşaat sahibi Dursun Akbaş, hedeflerinin sadece Kırklareli’de değil tüm Trakya’da marka haline gelmek olduğunu belirterek şunları kaydetti:
“Kırklareli’de 7 yıldan beridir faaliyetteyiz. Çok sayıda inşaat yaptık. Bunu daha iyi götürmek içinde her gün mücadele veriyoruz. Bir önceki inşaatımızdan daha iyisini yapmak için gayret içerisindeyiz. Şu anda sadece Kırklareli’de değil bütün Trakya’da marka olmayı hedefliyoruz. Eşi ve benzeri olmayan projeler yapmak istiyoruz. Hedefimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyisini yapmaktır. Bu hedefimize göre de ekibimizi, ekipmanımızı ve ofisimizi bu hedef doğrultusunda her gün daha da iyiye götürmeye çalışıyoruz. Öyle bir marka olmak istiyoruz ki bizden sonrası olmasın. Geçici değil, kalıcı olmak istiyoruz. Bizim hedefimizde ikincilik yok, daima birincilik var. 
Biz Lüks Konsepti’nde çalışıyoruz. Bu konsepte Kırklareli’de fazla çalışan olmadığı için müşteri portföyümüzde farklı. Yani bizden daire alan kişi başka yerden arayışa geçmiyor, başka yerden daire alanlar bize gelmiyor. Böylelikle hem kalite hem de fiyat farkı ortaya çıkıyor. Bizim yarıştığımız kulvar farklı olduğu için kimseyi rahatsız etmiyoruz. Çünkü bizim kulvarımız ve konseptimiz farklı. Bizim amacımız Kırklareli halkına en modern, en rahat ve en huzurlu binalar yaparak hizmet vermektir” 
Gün boyunca devam eden açılış programı kapsamında; CHP Kırklareli Milletvekili M. Siyam Kesimoğlu CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, CHP Merkez İlçe Başkanı Şener Pekçeer, CHP Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Ünal Başkur, AK Parti Kırklareli İl Başkan Yardımcıları Ertan Özbek, Hayati Gürer, Banka Müdürleri, çok sayıda esnaf ve vatandaş Çağdaş İnşaat Sahibi Dursun Akbaş’ı ziyaret ederek hayırlı olması temennilerinde bulundular. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.