Trakya Kalkınma Ajansı yeni binasında hizmet verecek

6
Trakya kalkınma Ajansı adına satıl alınan ve uzun bir süredir restorasyonda olan Tekirdağ Ticaret Borsası eski binası Şubat ayı sonu ile hizmete girdi. Konu ile ilgili yazılı bir açıklamada bulunan Trakya Kalkınma Ajansı Halkla İlişkiler Yönetmeni Erman Trak şunları kaydetti;


“Trakya Kalkınma Ajansı merkez hizmet binası Şubat ayı sonu itibariyle hizmete girmiş bulunmaktadır. 2010 Yılı Mayıs ayından bu yana faaliyetlerini Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde sürdüren Ajansımız, yenileme çalışmaları sona eren hizmet binasına taşınmıştır.
Ajansımız adına satın alınmasına müteakip restorasyon çalışmasına tabi tutulan Tekirdağ Ticaret Borsası eski binasındaki çalışmalar tamamlanmış olup, binamız bölgemizin hizmetine açılmıştır. 2010 Yılı Mayıs ayında 15 uzman ve 3 destek personel ile çalışmalarına başlayan Ajansımız, Şubat 2011 itibariyle restorasyon çalışması sona eren merkez hizmet binasına tasınmış bulunmaktadır. Uzman personel alım sınavımızın ardından Mart ayı başında aramıza katılan mesai arkadaşlarımızla birlikte görev yapacağımız binamız yeni yüzüyle Trakya’ya ve ülkemize hizmet verecektir. Binamızın resmi açılış töreninin bir bakanımızın katılımlarıyla Mart ayı sonu veya Nisan ayı başında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Ajans binamızın hizmete girmesi dolayısıyla bizleri dokuz ay boyunca misafir eden Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne, faaliyetlerimiz için bize bu binayı tahsis eden Tekirdağ Valiliği’ne ve Ajansımıza geçici bir Genel Sekreterlik makamı sağlayan Tekirdağ İl Özel İdaresi’ne teşekkürlerimizi sunar, hizmet binamızın bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını dileriz.” (cs)
 
 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here