Trakya Kalkınma Ajansı Toplantısı yapıldı

13
Trakya (TR21 Düzey 2 Bölgesi) Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı 02 Aralık 2009 Çarşamba günü saat 15.00’te Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda yapıldı.

HABER MERKEZİ

Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek’in Başkanlığını yaptığı Trakya (TR21 Düzey 2 Bölgesi) Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı’na; Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu, Edirne Valisi Mustafa Büyük, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Tuna Soykan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Tacettin Çalım, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Münir Karaevli, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Çetintaş, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Alamut, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yurdanur katıldı.
Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek’in toplantıda; Bir önceki toplantıda alınan kararlar, Ajans Logosu’nun seçimi, geçici çalışma programı ve bütçe, Ajans Merkez Binası ile Yatırım Destek Ofisleri’nin yerleri, personel alım politikasının görüşülmesi gibi ek gündem maddeleri görüşüleceğini belirtti. Toplantının geriye kalan kısmı basına kapalı olarak yapıldı. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here