Trakya Dayanışması Kırklareli’den başladı

8
Trakya Bölgesinde bulunan Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ’ın Valileri ile İl Genel Meclis Üyeleri ilk defa “Trakya Dayanışma Yemeği” ile Kırklareli’de bir araya geldi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Valiliği ve Kırklareli İl Genel Meclisi tarafından 7 Aralık 2011 Çarşamba günü Edirne Yolu Üzerinde bulunan Polis Yazlık Sosyal Tesisleri’nde 3 ilin Valileri ile 3 ilin İl Genel Meclis Üyelerinin katıldığı “Trakya Dayanışma Yemeği” düzenlendi.
Gerçekleşen Yemeğe Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Edirne Valisi Gökhan Sözer, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Nusret Uybaş, Tekirdağ İl Genel Meclis Başkanı Av. Orhan Perçinoğlu, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Behçet Şen, Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Çetin, Tekirdağ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Yel, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Erol Akyüz, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz ve üç ilin il genel meclis üyeleri katıldı.
Trakya bölgesi olarak ilk defa Kırklareli’de ve geniş kapsamlı düzenlenen yemekte tüm katılımcılar hoş sohbet içerisinde beraberce bir akşam yemeği yediler. Üyelerin birbirleri ille tanışarak, kaynaşıp, fikir paylaşımına fayda sağlayan yemek misafirlerin tesislerden ayrılması ile son buldu. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here