Trakia Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Trakya Üniversitesi’ne ziyaret

11
Trakia (Stara Zagora) Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Maya Vladova Galabova, Prof. Dr. Vaselina Georgieva Gadjeva, Prof. Dr. Antoaneta Mladenovajeleva, Prof. Dr. Spaska Angelova…….
HABER MERKEZİ
Trakia (Stara Zagora) Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Maya Vladova Galabova, Prof. Dr. Vaselina Georgieva Gadjeva, Prof. Dr. Antoaneta Mladenovajeleva, Prof. Dr. Spaska Angelova Stanılova, Doç. Dr. Julieta Borisova Gerenova, Doç. Dr. Hristo Dimitrov Stoyanov, Doç. Dr. Maria Ganeva Ganeva ve Dr. Erkan Yonal, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük’ü makamında ziyaret etti.
Ziyaret esnasında, Prof. Dr. Maya Vladova Galabova, Trakia Üniversitesi ile Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi arasında; Patoloji, Tıbbi Kimya, Endokrinoloji, Cerrahi, Farmakoloji ve Moleküler Biyoloji Dalları’nda ortak bilimsel konferanslar yapmak istediklerini dile getirdi.
Rektör Prof. Dr. Yener Yörük ise Trakia Üniversitesi ile yapılabilecek her türlü akademik ve kültürel işbirliğine desteklediğini ifade etti. (Savaş Eskici9

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here