TRAK-YA Kokoreç yeni yerinde, yeni çeşit ve lezzetleri ile hizmete giriyor

1
Emre Trak’ın işletmeciliğini yaptığı meşhur Trakya Kokoreç, Kırklareli Belediyesi Binası karşısındaki yeni iş yerine taşındı…
HABER MERKEZİ
Emre Trak’ın işletmeciliğini yaptığı meşhur Trakya Kokoreç, Kırklareli Belediyesi Binası karşısındaki yeni iş yerine taşındı. Önümüzdeki günlerde resmi açılışı yapılacak olan üç katlı işyerinde, Kokoreç’in yanı sıra, Çorba Çeşitleri, her türlü Izgara Çeşitleri ve 14 çeşit Serpme Kahvaltı bulunacak. 
İşletmenin resmi olarak açılışı yapıldıktan sonra, lezzet çeşitlerini arttıracaklarını belirten genç iş adamı Emre Trak, gazetemize şu açıklamalarda bulundu;
“Uzun yıllar Kızılay Cemiyeti’nin altında bulunan iş yerimizde Trakya Kokoreç olarak halkımıza hizmet verdik. Halkımızın bizi tercih etmesiyle Kokoreçte marka olduk. Takdir edersiniz ki gıda sektöründe marka olmak çok kolay bir iş değil. Ürününüzü halka beğendirebilmeniz için, kaliteli malzeme kullanmak zorundasınız. Lezzette ustalıkta önemlidir.  Lezzet size özel lezzet olmalı ki tercih edilesiniz. En önemlisi de hijyen kurallarına uymaktır.  Gıda Sektörü’nün olmazsa olmazı mutlak temizlik ve sağlıklı ürün kullanmaktır. Biz uzun yıllardır bunlara önem veriyoruz. Tercih edilmemizin sebepleri de bu kriterlerdir.
Önümüzde ki günlerde resmi açılışını yapacağımız “TRAK-YA” adlı iş yerimizde Kokoreç’in yanı sıra Çorba Çeşitleri, her türlü Izgara Çeşitleri ve 14 çeşit Serpme Kahvaltı ile halkımıza hizmet edeceğiz. Zaman içinde sürpriz lezzetlerle ürün çeşidimizi arttırmayı planlıyoruz.” Dedi.
TRAK-YA İşletmecisi Emre Trak, işletmelerinin Ramazan’da açık olduğunu, iftar ve sahurda da Kırklareli halkına hizmet vereceklerini belirtti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here