TRAÇİM Çimento’dan Anlamı İftar

7
* Bugün birçok alanda sektörünün en iyileri arasında bulunan TRAÇİM Çimento Huzurevi Sakinleri ilee Kırklareli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Sakinleri’ne İftar Yemeği verdi. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli’nin Vize İlçesi’nde 300.000 metrekarelik alanda istihdam kapasitesi, çevreci ilkeleri ve son teknolojiye sahip makine parkuruyla çalışmalarını sürdüren TRAÇİM Çimento Huzurevi Sakinleri ile Kırklareli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Sakinleri’ne İftar Yemeği verdi.
14 Temmuz 2015 Salı Günü Cafe 288’de verilen İftar Yemeği’ne; Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli İl Jandarma Komutanı Alb. Selahattin Acara, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Av. Cavit Çağlayan Kırklareli İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziya Eser, Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice Malkoç Çetin, Kırklareli İl Müftüsü İsmail Bayrak, TRAÇİM Çimento Genel Müdürü İrfan Yorulmaz,  TRAÇİM Çimento Fabrika Müdürü Oğuz Aydinç, İnsan Kaynakları Müdürü Ozan Himmetoğlu, Halkla İlişkiler Uzmanı Cemal Karakoç, İnsan Kaynakları Uzmanı Burcu Çiftçi, Huzurevi Sakinleri ve Kırklareli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Sakinleri katıldı.
* Vali Civelek; “TRAÇİM daima yanımızda” 
Yenilen iftar yemeğin ardından Kırklareli Valisi Esengül Civelek bir konuşma yaparak; “Ramazan Ayı’nın bu akşamki İftar Programı’nda çok değerli Huzurevi’ndeki büyüklerimiz ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki sevgili gençlerimiz ile bizleri buluşturan TRAÇİM Genel Müdürü Sayın İrfan Yorulmaz beye çok teşekkür ediyorum. Her zaman sosyal sorumluluk ve hayırseverlik çalışmalarımızda destek ve katkılarını esirgemedikleri içinde TRAÇİM’e müteşekkiriz. Sonuna geldiğimiz Ramazan Ayı’nın tekrarını temenni ediyor, herkesin yarın kutlayacağımız Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerim ile kutluyorum” dedi.  (Kadir Sinici-Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here