TPAO’dan Kırklareli İl Özel İdaresi’ne 400 ton Bitüm Malzemesi

14
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’ın girişimleri ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından Trakya Bölge Müdürlüğü aracılığı ile Kırklareli İl Özel İdaresi’ne 400 Ton Bitüm malzemesi verildi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’de ilk defa gerçekleştirilen bu uygulama ile 21 Haziran 2012 Perşembe günü Valilik Makamında,  İl Özel İdaresi ile TPAO arasında protokol düzenlendi.
Protokol İmza Töreni’ne; Kırklareli Valisi Mustafa Yaman,  Vali Yardımcısı Günay Öztürk, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vekili Mahmut Uslu, Yol Ulaşım Hizmetleri Müdürü Bilal Kuşoğu, TPAO Trakya Bölge Müdürü Murat Hacıhaliloğlu, Bölge Müdür Yardımcısı Abdurrahman Tiryaki ve TPAO Baş Mühendis Tayfun Silav katıldı.
Alınan malzeme ile İl Özel İdaresi yol ağında bulunan yolların bakım, onarım ve asfaltlama çalışmaları yapılacak. 2012 İl Özel İdaresi Yatırım Programı ve KÖYDES Programı’nda yapılacak işlere ilaveten sağlanan bu destek ile İlimizin köy yolları ağında yeni bakım, onarım ve asfalt yapabilme imkanı oluşturuldu.
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman Protokol İmza Töreni’nde yaptığı açıklamasında; “İlimize bu hizmetin yapılmasını sağlayan TPAO Genel Müdürü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uysal başta olmak üzere, Genel Müdür Yardımcısı Besim Şişman ve diğer Yönetim Kurulu Üyeleri ile TPAO Trakya Bölge Müdürümüz Murat Hacıhaliloğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.