Tozaklı Köyü Muhtarı Ali İnan gazetemizi ziyaret etti

21
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Tozaklı Köyü Muhtarı Ali İnan gazetemizi ziyaret etti. Muhtar Ali İnan, Gazetemiz Sahibi Elmas Cankurt, Genel Koordinatörümüz………
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Tozaklı Köyü Muhtarı Ali İnan gazetemizi ziyaret etti. Muhtar Ali İnan, Gazetemiz Sahibi Elmas Cankurt, Genel Koordinatörümüz Hacer Gökkaya, Gazetemiz Yazarı Faruk Ceylan ve Muhabirimiz Erdoğan Şendir’le yine köyünün sorunlarıyla ilgili bir konuşma yaptıktan sonra; “Köyümüz insanının refahı için, Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Belediyelerden her zaman alıyorum kendilerine teşekkür ederim. Sorunlarımızı dile getirerek farkındalık sağlayan, sorunlarımızın çözümüne yardımcı olan Yeşilyurt Gazetesine de yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Neredeyse Cumhuriyet’le yaşıt olan, Türkiye’nin en yaşlı üçüncü, Kırklareli’nin en yaşlı birinci  gazetesi olan Yeşilyurt Gazetesi 30 yıldır da Elmas Cankurt’la Trakya’ya yayın yapıyor. 
Yeşilyurt Gazetesi Gerçekten Trakya’nın en köklü ve muhteviyatlı gazetesi. En önemlisi de sorunların üzerine giderek çözüm getirmesi, bu da   tüm Kırklarelililer için büyük şans.  Başta Gazetenin Sahibi Elmas Bey olmak üzere tüm Yeşilyurt çalışanlarına gönülden teşekkürlerimi sunuyor, yayın hayatında başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here