Torin Jamal Francis Olin Edirne’de

6
5 numara pozisyonu için  geçtiğimiz sezon Aliağa Petkim’de forma giyen Torin Jamal Francis ile sözleşme imzaladık. Olin Edirne’nin önümüzdeki sezon kadrosunda


HABER MERKEZİ
5 numara pozisyonu için  geçtiğimiz sezon Aliağa Petkim’de forma giyen Torin Jamal Francis ile sözleşme imzaladık. Olin Edirne’nin önümüzdeki sezon kadrosunda yer alacak olan ABD’li oyuncu 26 Haziran 1983 doğumlu ve 2.11 boyunda.
Ülkemizde geçtiğimiz sezon Aliağa Petkim’de, 2010-11 sezonunda da Bornova Belediye’de forma giyen oyuncu  Notre Dame Üniversitesi mezunu ve profesyonel basketbol yaşamına İtalyan Ligi takımlarından Orlandina Basket’te başlayan Torin Jamal Francis daha sonra sırasıyla İtalyan Cantu,  Yunanistan liginden AEL 1964, AEK Atina, Panellinios Basket, İsrail liginden Hapoel Jerusalem,  Türkiye liginden Bornova Belediye, ardından Alman liginden Alba Berlin ve Beko Basketbol Ligi takımlarından Aliağa Petkim’de oynadı.
Torin Jamel Francis geçtiğimiz sezon Aliağa Petkim forması ile 30 maçta 29, 2 dakika, 11,1 sayı , 9,8 ribaunt ortalamalarıyla oynadı. (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here