Tolga ve Alin’in en mutlu günü

22
Tolga ve Alin’in en mutlu günü

Bülent Kunt ve Köşe yazarımız Hatice Kunt çiftinin oğulları, Önadım Gazetesi eski Yazı Işleri Müdürü Tolga Kunt, Alin Bardizbanyan ile hayatını birleştirdi. 20 Aralık Pazar günü Üç Horan Ermeni Kilisesi’nde gerçekleşen düğün törenine çok sayıda davetli katılım gösterdi. Önadım Gazetesi Yazı Işleri Müdürü Ferdi Kurtbayram ile Haber Muhabiri Onur Ildeniz de Tolga Kunt ve ailesini bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli Belediyesi’nden emekli Veteriner Hekim Hasan Çalıkuşu gibi ilimizden ünlü simaların da iştirak ettiği düğün törenine, çiftin aile yakınları büyük bir ilgi gösterdiler. Tolga ve Alin’i bu özel günlerinde yalnız bırakmayan davetliler, tören boyunca birbirine yakışan çiftten gözlerini alamadılar.

Saat 15.00’de başlayan düğünün sağdıçlığını Hampar-Talin Gögdemir üstlendi. Kiliseyi dolduran konukların arasından yavaşça içeri süzülen gelin ve damat daha sonra düğün töreninin başlaması için gereken yerlerini aldılar. Dinsel adetlere göre gerçekleşen düğün töreninin ardından, mutluluğu gözlerinden okunan çift tebrikleri kabul etmeye başladı.

Tüm konuklar Tolga ve Alin ile çiftin ailelerini kutluyarak, hep birlikte “bir ömür boyu mutluluklar” dileklerini sundu. Bu arada gelin ile damata çam sakızı çoban armağanı hediyelerini de sunan davetliler, çifte olan sevgilerini bir kez daha göstermiş oldular.  Yaklaşık 1 saat süren düğün töreninin ardından, mutlu çift kiliseden alkışlar eşliğinde uğurlandı. Gazetemiz olarak Tolga Kunt ve Alin Bardizbanyan’ı bir kez daha tebrik ediyor, kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here