Toktar; “Tek amacımız hizmet etme sevdası olmalı”

6
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Teşkilatı’nda Kırklareli Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı Enflasyonu yaşanıyor.
28 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 15.00’da AK Parti Kırklareli İl binasında Fatih Toktar Kırklareli Belediye başkanlığı için Aday Adaylığı’nı resmen açıkladı.
Açıklamaya Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, Başkan Yardımcısı Ertan Özbek, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Akkol ve partililer katıldı.
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz basın açıklamasından önce yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
“Bizler İl ve İlçe Yönetimleri ve Milletvekilimiz olarak her adayımıza eşit mesafedeyiz. Bu yüzden hiçbir açıklama yapmıyoruz. Hedefimiz buradan çıkacak olan adayımızın etrafında birleşmek. Bu süreçte aday adaylarımızdan da seçilmeseler bile küsmeden darılmadan yollarına devam etmelerine el ele, kol kola Kırklareli Belediyesine AK Parti bayrağını dikmelerini istiyorum” dedi. 
Yapılan açıklamanın ardından Aday Adaylığını açıklamak için yerini alan Fatih Toktar konuşmasında şunları kaydetti:
“Sevdamız ve isteğimiz Partimize ve Kırklareli’mize hizmet. Kültür olarak gelişmiş olan ilimizi şehircilik anlamında da olması gereken yere getirmek için çalışmamız gerekiyor. Bu köy havasının dışına çıkma vaktimiz geldi ve geçiyor. Bu amaçlar doğrultusunda aday adayı oluyorum. Seçilmek en büyük arzum ancak kendim seçilemezsem bile seçilecek olan kişinin etrafında birleşip 11 yıldan beri Ülkemizin Refah seviyesini yükselten AK Parti belediyeciliğini Kırklareli ile tanıştırmamız gerekiyor. Basit düşüncelerin dışına çıkmamız gerekiyor ve Ülkemizin her geçen gün ilerlediği bu dönemde Kırklareli maalesef ki arzulanan düzeyde değil. Bunun için hep birlikte kenetlenerek bunu başarmalıyız ve hedeflerimizi ortaya koymalıyız.” (Serkan Koçtürk)  
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here