Toktar; “Amacımız Kırklareli’yi AK Parti Belediyeciliği ile tanıştırmak”

7
Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Kırklareli Belediye Başkanı Aday Adaylığı’nı 28 Ekim 2013 günü Parti Binası’nda açıklayan Fatih Toktar gazetemize özel açıklamalarda bulundu. 
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Kırklareli Belediye Başkanı Aday Adaylığı’nı 28 Ekim 2013 günü Parti Binası’nda açıklayan Fatih Toktar gazetemize özel açıklamalarda bulundu. 
Toktar Genç ve yeni bir yüz olarak Kırklareli halkına hizmete talip. AK Parti Belediyeciliği’nden Kırklareli halkının mahrum kalmasının herkes için kayıp olduğunu vurgulayan Fatih Toktar, Kırklareli’yi gerçek belediyecilikle tanıştırmak istediğini belirtti.
AK Parti belediye Başkan Aday Adayı Fatih Toktar; “Ben ilk etapta bir Aday Adayı olarak değil bir Kırklarelili olarak ilimizin gelişmemesinden dolayı büyük üzüntü ve sıkıntı yaşıyorum. Refah Seviyesi ve Kültür Seviyesi olarak ileri düzeyde olmamıza rağmen Kentsel düzeyde çok geri kalmış durumdayız” dedi.  
Adalet ve Kalkınma Partisi olarak Kırklareli’de Aday Adaylığı konusunda adeta bir yarış olduğunu belirten Toktar, “Bu yarışın adı koltuk yarışı değil hizmet yarışı. Mevcut Adayların hepsi çok değerli isimler ve insanlar. Hepsi Belediye Başkanlığı yapacak kadar kalitelidir. Hedefimiz Kırklareli’yi AK Parti Belediyeciliği ile tanıştırmak olmalı. Kırklareli halkı en temel Belediyecilik hizmetlerini kalitesiz bir şekilde almaktadır. Halkımız bunu hak etmiyor. Buna dur demenin zamanı geldi. 2014 Mart ayında yapılacak olan seçimlerde buna dur demeliyiz” dedi.
* “Kırklareli’ye yatırım yağıyor Belediye de bundan neden faydalanmasın”
Önümüzdeki aylarda Kırklareli Devlet Hastanesi’nin temelleri atılacak bunun içinde Başbakanımız bizzat Kırklareli’de olacak. Halen yapımı devam eden üniversite kampüsü inşaatımız Türkiye’nin en büyük Üniversite Kampüsü olmaya adaydır. Ayrıca Dereköy Sınır Kapısı yıkılıp baştan aşağıya yenilenecek ve TIR Trafiği’ne açılacak. Buda ilimize ayrıca bir ivme kazandıracak. İlimiz içerisinde bu kadar büyük hizmetler devam ederken maalesef Belediyemizin bir hedefi, bir Projesi olmadığı için ilimiz kasaba görüntüsünden kurtulamamakta. 
Bu görüntüyü kurtarmanın ve Kırklareli halkını layık olduğu yere ancak AK Parti Belediyeciliği ile gelir. Bizim Kırklareli halkından tek isteğimiz gelecek için güzel bir yaşam için Modern bir Kırklareli için Halkımızın AK Parti Belediyeciliği ile tanışmaları. Bizim İl olarak tek eksiğimiz AK Parti Belediyeciliğini görmemiş olmamızdır. Hedefimiz yaşam seviyesi yüksek Kaliteli bir vizyona sahip olan AK Parti Belediyeciliği’ni Kırklareli’ye getirmek. Bunu yapmak için halkımızın desteğine ihtiyacımız var.”
* “En büyük güç halkımızındır bu gücü arkamıza almak istiyoruz” 
“Kırklareli’ne hep birlikte sahip çıkmamız gerekiyor. Güzel yarınlar için AK Parti Belediyeciliği’ne evet demenin zamanı geldi. Çocuklarınızın, torunlarınız güzele ve iyi şeylere layık olduğunu düşünüyorsanız AK Parti Belediyeciliği’ni tanımak gerekiyor. Kendim de Kırklarelili olduğum için ve sorunlarını yakından bildiğim için aday oldum. Ben olurum veyahut olmam ancak Kırklareli için olmazsa olmazlardan bir tanesi AK Parti Belediyeciliği’dir” dedi. (Serkan Koçtürk-Hacer Gökkaya) 
 
        

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here