TOKİ yoluna kavuştu

26
Kırklareli Belediyesi ekipleri sıcak asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Sıcak asfaltlama çalışmaları kapsamında TOKİ yolu ekipler tarafından sıcak asfalt ile kaplandı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi ekipleri sıcak asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Sıcak asfaltlama çalışmaları kapsamında TOKİ yolu ekipler tarafından sıcak asfalt ile kaplandı.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu çalışmaları yerinde inceledi.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu açıklamada bulunarak, Kırklareli’de tespit ettikleri sorunları tek tek çözmeye başladıklarını söyledi.
Yayla Mahallesi TOKİ yoluna asfaltlama çalışmalarının başladığını belirten Başkan Kesimoğlu: “Kırklareli’de bozuk yol kalmayacağını ve yeni Kırklareli’ni inşa etmeye başladığımızı açıklamıştım. TOKİ yolu ilgili vatandaşlarımızdan talepler ve şikayetler geliyordu. Bu talepleri dinleyip, çalışma programımızın içine aldık. Kentimizin önemli ana arterlerinden biri olan TOKİ yolunu modern bir üst yapıya kavuşturmak için asfaltlama çalışmalarımız başladı. Çalışma kapsamında vatandaşlarımıza hak ettiği kalitede hizmeti vermek için özen gösteriyoruz. Durmaksızın devam edecek olan çalışmalarımız halkımıza hizmet etme kararlılığımızı ortaya koyacaktır. Asfaltlama çalışmalarımız kısa sürede tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.
* “Şehir Mezarlığı girişi asfaltlandı”
Kırklareli Şehir Mezarlığı girişinde asfaltlama çalışmasının da yapıldığını kaydeden Başkan Kesimoğlu; “Her zaman halkımız ile iç içe onların taleplerini dinleyerek, çalışmalarımızı planlıyoruz. Bu kapsamda başlattığımız çalışma sonucu Şehir Mezarlığı girişinde kaldırımlar düzenlenerek, oturma bankları konuldu. Bugün ise ekiplerimizce sıcak asfalt atıldı. Alt yapı ve üst yapı hizmetlerine fazlasıyla önem veriyoruz. Yapacağımız çalışmalar ile Kırklareli’ni daha güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here