TOKİ Satış ve İhale Duyuruları Kırklarelili Turkcell’lilerin cebinde

15
Kırklarelili Turkcell’liler için Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi
ile konut projeleri ve kura sonuçlarından haberdar olmak artık çok daha
kolay.

HABER MERKEZİ
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell hayatı kolaylaştıran servislerine bir yenisini daha ekledi. Turkcell “Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi” ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından satışa sunulan konut projelerinden haberdar olmak isteyenlere SMS ile bilgilendirme yöntemini hizmete sundu. Kura çekimi ile yapılan konut satış sonuçları hakkında da dileyen başvuru sahiplerine SMS ile bilgilendirme yapılacak.
TOKİ’nin satışlarının yanı sıra, Konut, Sosyal Tesis İnşaatları, Altyapı, Çevre Düzenlemesi vb. yapım işi ihaleleri ile önemli kurumsal haberler hakkında da ihalelere katılmak isteyen kurum ve kuruluşlar SMS ile haberdar edilecek.  
TOKİ’in bilgiye erişimde zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldırdığı hizmeti, Turkcell çözüm ortağı olan Ester’in “Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi” ile sunulacak.

Satış ilanlarından haberdar olmak isteyenler, cep telefonlarından 3737 kısa mesaj servis numarasına, “TOKI boşluk SATIS boşluk IL PLAKA KODU’nu veya IL ADI” nı yazarak gönderebilecek. Kişiler tek bir kayıtla dilerlerse birden fazla il için de bilgi alabilecek. Bunun için il plaka kodlarının aralarında birer boşluk bırakarak 3737 servis numarasına göndermeleri yeterli. (Örnek; “TOKI boşluk SATIS boşluk 26 34 42”)
Kura sonuçları hakkında bilgi almak isteyenler 3737 kısa mesaj servis numarasına TOKI boşluk KURA boşluk IL PLAKA KODU’nu veya IL ADI” nı yazabilecek.

İhalelere katılmak isteyen kurum ve kuruluşlar ise servisten 3737’ye TOKI boşluk IHALE boşluk IL PLAKA KODU’nu veya IL ADI” nı yazıp göndererek aboneliklerini başlatabilecek.
Cep telefonunun yanı sıra web sayfalarından da kolayca kayıt yapılabilecek olan Turkcell “Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi”ne abonelik için ücret alınmıyor. Yapılan her bir sorgulama 0,50 TL olarak ücretlendiriliyor,
“Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi” hakkında detaylı bilgilere www.toki.gov.tr ve www.mobilogren.net adreslerinden ulaşılabiliyor. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here