TOBB Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’nden Altıntel’e ziyaret

34
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, Kırklareli Ticaret Borsa Başkanı Turhan Altıntel’i ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
15 Mayıs 2013 Çarşamba günü saat 17.30’da, Okul Aile Birliği Başkanı İpek Sevim önderliğinde Okul Aile Birliği Yönetimi ile birlikte TOBB Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ertan Çetin, Müdür Yardımcıları Sinan Çiftlik ve Nejat Ertuğrul, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanlığı’na yeniden seçilen Turhan Altıntel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz yıl TOBB Anadolu Lisesi bahçesine 200 kişilik öğrenci yurdu yapılması için protokol imzalandığını hatırlatan Okul Aile Birliği Başkanı İpek Sevim, yapılan çalışmalar hakkında Altıntel’den bilgiler aldı.
Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapılacak olan 200 kişilik yurtla ilgili çalışmaların sürdüğünü söyledi.
Yurdun temel atımı için geç kalındığını anlatan Altıntel; “Yapılan bir hata bizleri çok oyaladı. 200 kişilik öğrenci yurduyla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Yurdun temelini atmak için çok geç kaldık. Ancak en kısa süre içerisinde yurdun yapımına başlayacağız. Bizler seçim sürecini atlattık, şimdi Ticaret ve Sanayi Odası’nın da seçimi atlatmasını bekliyoruz” dedi. 
Yapılan konuşmaların ardından ziyaretin devamı basına kapalı olarak devam etti. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here