TMO’nun yeni hizmet binası bahara kaldı

9
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Kırklareli Şubesi halen kullanımını sürdürdükleri hizmet binasının çok küçük olması üzerine düğmeye bastı. 
HABER MERKEZİ
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Kırklareli Şubesi halen kullanımını sürdürdükleri hizmet binasının çok küçük olması üzerine düğmeye bastı. 
Toprak Mahsulleri Ofisi yetkilileri binalarının hizmet vermeleri için yeterli olmaması üzerine ek bina yapmak için kollarını sıvadıklarını belirtti. Binanın yüz ölçümünün hayli küçük olması ek binanın hızlı bir şekilde yapılmasına neden oldu. Binanın dışı bitmiş durumda içinin de 2015 Bahar Ayları’nda bitirip içine gireceklerini belirtti.
TMO Kırklareli Şubesi yetkilileri yaptıkları açıklamalarında şunları kaydettiler:
“Üreticilerimize daha rahat ve ferah bir ortamda hizmet verebilmemiz için ek bina yapma kararı aldık. Şuan kullandığımız bina sadece 425 m2 çok sıkışık odalarla kaplı bizde bu yüzden ek bina yapıyoruz. Ek yapılan binamız 825 m2 şuan ki binamızı da eklersek 1250 m2 oluyor ve bizim için ve üreticilerimiz için ferah bir ortam hazırlamış oluyoruz. Hem de üreticilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmuş oluyoruz. Binamız yapılmakla da kalmıyoruz çevre düzenlemesi yapıyoruz. Binamızın içi son teknoloji olarak dizayn edilmekte görüntüye de önem veriliyor. Eski binadaki gibi bilgisayar ve telefon hatları ortalık yerde değil de zemin kattan verilecek. Binamızın içine 2015 Baharı’nda girmeyi planlıyoruz.” (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here