TMO’nun Son Teknolojik Ek Binası bitmek üzere

31
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Kırklareli Şubesi artık üreticilerine daha ferah bir ortamda hizmet verecek.
HABER MERKEZİ
Toprak Mahsulleri Ofisi  (TMO) Kırklareli Şubesi halen kullanımını sürdürdükleri hizmet binasının çok küçük olması üzerine düğmeye bastı. 
Toprak Mahsulleri Ofisi yetkilileri binalarının hizmet vermeleri için yeterli olmaması üzerine ek bina yapmak için kollarını sıvadıklarını belirtti. Binanın yüzölçümünün hayli küçük olması ek binanın hızlı bir şekilde yapılmasına sebep oldu. 
 TMO Kırklareli Şubesi yetkililerinin yaptığı açıklamada şunları belirtti;
“Üreticilerimize daha rahat ve ferah bir ortamda hizmet verebilmemiz için ek bina yapma kararı aldık. Şuan kullandığımız bina sadece 425 m2 çok sıkışık odalarla kaplı bizde bu yüzden ek bina yapıyoruz. Ek yapılan binamız 825 m2 şuan ki binamızı da eklersek 1250 m2 oluyor ve bizim için ve üreticilerimiz için ferah bir ortam hazırlamış oluyoruz. Hem de üreticilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmuş oluyoruz. Binamız yapılmakla da kalmıyoruz çevre düzenlemesi yapıyoruz. Binamızın içi son teknoloji olarak dizayn edilmekte görüntüye de önem veriliyor. Eski binadaki gibi bilgisayar ve telefon hatları ortalık yerde değil de zemin kattan verilecek. Binamızın yapımının da yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz 1-1,5 ay sonra binamız tamamen biteceğini düşünüyoruz” dedi. (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.