Tikveşli Masa Tenisi Takımı Türkiye Şampiyonu oldu

19
Lüleburgaz Tikveşli Bayan Masa Tenisi Takımı Türkiye Şampiyonu oldu. İstanbul’da yapılan Terfi Ligi Masa Tenisi Şampiyonası’nda; Elif Odabaşı, Buse Ağça .Minel Özen ve Dilay Yarım’dan kurulu Tikveşli Masa Tenisi Takımı yenilgisiz olarak Şampiyon oldu. Tikveşli Bayan Masa Tenisi Takımı, önümüzdeki sezon 2. Lig’te mücadele edecek.

HABER MERKEZİ

Şampiyonada 12 takım mücadele etti. Yarışmada Tikveşli’den Elif Odabaşı ve Minel Özen, oynadıkları tüm maçları kazandılar. Takım olarak ise finalde Fenerbahçe B Takımı’nı 3-1 yenerek büyük bir başarıya imza attılar. Yarışmada ilk üç sırayı alan takımlar 2. Lig’e yükseldiler.
Tikveşli Masa Tenisi Takımı’nın çalıştırıcısı Yaşar Kanbir; “Kısıtlı imkanlarla çok zor rakiplerin arasından şampiyon olmak ve 2.Ligde oynama hakkı elde etmek çok güzel bir başarı. Sporcularımı, velilerimizi ve imkanlarını bizden esirgemeyen Lüleburgaz Belediyesi’ne teşekkür ederim. İmkânlarımız ve çalışma yerimiz lig için çok yetersiz. İlgili ve yetkililerden destek bekliyoruz.2.Ligde mücadele edecek takımımızın sporcuları ile gurur duyuyorum ve kendilerini kutluyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here