Ticaret ve Sanayi Odası ile Avrupa İşletmeler Ağı ortak semineri yapıldı

12
Lüleburgaz Sanayi ve Ticaret Odası ve Avrupa İşletmeler Ağı-Kırklareli İrtibat Bürosu’nun ortaklaşa düzenlediği “İhracata Başlangıç Eğitim Programı” konulu seminer Lüleburgaz Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Lüleburgaz
Seminere Ticaret Odası Başkanı Naci Tarım, bazı firmaların yetkilileri ve Meslek Yüksekokulu’ndan öğrenciler katıldılar.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Naci Çarıkçı; “Avrupa İşletmeler ağı ile ortaklaşa düzenlediğimiz bu eğitim seminerinin olumlu geçmesini diliyor tüm katılımcılara yeni bilgiler katacağına inanıyorum” dedi.
Daha sonra kürsüye gelen Avrupa İşletmeler Ağı Kırklareli İrtibat Sorumlusu Murat Özdemir seminere katılanlara Avrupa İşletmeler Ağı ve yapılan iş destekleri hakkında bilgiler sundu. Özdemir; “Avrupa İşletmeler Ağı KOBİ’ler için seminer ve eğitim programları düzenliyor. Bunun yanında atölye çalışmaları tertipleyip KOBİ’ler arası ticari işbirliğinin kolaylaştırılması için çalışıyor. Firmalara talepler doğrultusunda danışmanlık ve bilgilendirme hizmetleri düzenlenmektedir” dedi.
Daha sonra eğitimci Mustafa Caner Özdemir, İhracat konularında bilgi birikimini katılımcılara aktardı. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here