Tezsezer’e büyük ilgi

7
Bir önceki Babaeski Belediye Başkanı Av. Haluk Tezsezer’e Babaeski halkı tarafından gösterilen ilgi her geçen gün artıyor.
HABER MERKEZİ
Av. Haluk Tezsezer Gazetemiz Köşe yazarı Özkan Başaran ile gerçekleştirdiği sohbette konu hakkında şöyle dedi;” Çarşıya beş dakikalığına çıkıyorum, fakat iki saatte iş yerime gelmekte zorlanıyorum. Babaeski Halkının sevgi ve selamlarına teşekkür ediyorum. Yolda yürürken halkımızın beni durdurarak seni çok özledik Başkanım” şeklindeki sözleri çok düşündürücüdür. 
Ne zaman çarşıya çıksam halkımızın soru yağmuru ile karşılaşıyorum.  Ben 10 yıl Belediye  Başkanlığı ve uzun yıllar da CHP İlçe Başkanlığı yaptım. Ancak şu sıralar insanlar beni durdurup sürekli sorular soruyorlar diyerek sözlerine devam eden  Av. Tezsezer Babaeski Halkı tarafından gördüğü yoğun ilgiden çok  memnun olduğunu söyledi,
Gazetemiz Köşe yazarı Özkan Başaran’ın Önümüzdeki seçimde yeniden Belediye Başkanlığı adaylığını düşünüyormuşsunuz-“ şeklindeki soruya Av. Tezsezer şöyle cevap verdi; Benim şu anda öyle bir düşüncem yok. İşimi yapmaya uğraşıyorum.  Babaeski Halkımıza bu şekilde de hizmet ediyorum. Siyasette iki yıl sonrası için,  üç yıl sonrası için şimdiden bir şey söylemek doğru olmaz. Bazen siz bir görev istemeseniz de insanlar sizi isterler. Zaten siyasette isteyen değil de istenen olmak gerekir. Zaman ne gösterecek beraber göreceğiz. CHP’nin başarısı için bir nefer olarak da çalışmaya hazırım. Önemli olan koltukta otururken size gösterilen saygı değildir. Önemli Olan koltuktan indikten sonra da sevgi, selam ve saygı görmektir. Bu anlamda Babaeski Halkının şahsıma gösterdiği ilgi ve sevgiye teşekkür ediyorum. Her zaman halkıma ve partime layık olma gayreti içinde olacağım ”. (öb)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.