Tezsezer ve Ekibi’nin bu akşamki durağı Cumhuriyet Mahallesi

13
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Av. Haluk Tezseser, Önseçim Gezileri’ne geçtiğimiz hafta Pazartesi akşamı Gazi Osman Paşa Mahallesi’nden başlamıştı.


HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Av. Haluk Tezseser, Önseçim Gezileri’ne geçtiğimiz hafta Pazartesi akşamı Gazi Osman Paşa Mahallesi’nden başlamıştı. Tezsezer ve Ekibi geçtiğimiz Çarşamba günü akşamı da, Dindoğru Mahallesi’ndeki Parkta Fevzi Çakmak Mahallesi üyeleriyle de bir sohbet toplantısı yapmıştı.
Maçların ve düğünlerin hafta sonu yoğunlaşmasından dolayı gezilerine ara veren Tezsezer ve ekibi çalışmalarına hafta içi gezileriyle devam ediyor.
Bu akşam saat 21.30’da Cumhuriyet Mahallesi Kahvehanesinde üyelerle sohbet gezisine devam edecek olan Tezsezer ve ekibinin ilerleyen günlerde de, Gazi Kemal Mahallesi’ndeki CHP Üyeleri ile sohbet edeceği öğrenildi.
CHP’de Aday Belirleme Yöntemi’nin netleşmemesine rağmen Aday Adayları yavaş yavaş seçim sahasına inmeye başladılar.
Babaeski’de ekibiyle ilk yola çıkan bir önceki Belediye Başkanı Av. Haluk Tezesezer oldu. Isınma turları anlamına gelecek sohbet toplantılarıyla önseçim çalışmasına başlayan Tezsezer ve ekibi oldu.
Diğer Aday Adayları’ndan Veteriner Hekim Ozan Yetkin Hazar’ın ise seçim bürosu kiraladığı ve yakında açılış yapacağı, genç aday adayının da bir kaç hafta içinde ekibiyle birlikte CHP Üyeleri’ni ziyaret ederek sohbet toplantılarına başlayacağı öğrenildi.
Mevcut Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ise, yaklaşan Babaeski Tarım Festivali çalışmaları ve hizmete girecek bazı projelerin yoğunluğu ile meşgul olduğu için seçim çalışmalarına ekibiyle beraber Eylül Ayı’nda başlaması bekleniyor. (Özkan Başaran)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here