Tezsezer ve ekibi dayanışma yemeğinde enerji depoladılar

7
Babaeski Belediye Başkan aday adayı Av. Muzaffer Haluk Tezsezer, dayanışma yemeği düzenledi. Babaeski Şelale Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Tezsezer’in eşi …….
Haber Merkezi
Babaeski Belediye Başkan aday adayı Av. Muzaffer Haluk Tezsezer, dayanışma yemeği düzenledi. Babaeski Şelale Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Tezsezer’in eşi  Serap Onat Tezsezer,  Belediye Meclis Üyesi Aday adayları katıldı.
Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Tezsezer yemek öncesi yaptığı açılış konuşmasında şöyle konuştu: “Babaeski halkının isteğiyle Belediye Başkan Aday Adayı olmuştum. Sağ olsun arkadaşlarımızda bize destek verdiler. Belediye meclis üyesi olarak yönetimde yer aldılar. Hepinizin bildiği gibi çalışmalarımız belli bir aşamaya geldi. Bir süreden beri yaklaşık on beş yirmi günden beri bir çalışma içerisindeyiz. Hepimizin talebi belediye başkan adayının ön seçimle yani bütün üyelerimizin kullanacağı oylama ile belirlenmesiydi. Bu isteğimizde gerçekleşti. Bildiğiniz gibi sadece Babaeski ilçesinde bir sandık kurularak bir seçim yapılacak ve sandıktan çıkacak kişi Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski Belediye Başkanı olacaktır.” Dedi.
Tezsezer, konuşması sonunda tüm destek veren herkese teşekkür ettiğini yinelerken tüm katılımcı dostlarına afiyet olsun diyerek sözlerine son verdi.
Dün akşam  gerçekleşen yemeğe Babaeski Belediye Başkan Aday adayı Muzaffer Haluk Tezsezer eşi Öğretim Görevlisi Serap Onat Tezsezer  ve çocukları ile katılırken, Ersin Ergeç ,İnci Balmumcu, Yılmaz Servis, Yaşar Taşdelen, Faruk Azabaoğlu, Aydın Batak, Cengiz Kaynak, Mine Eriten, Nazlı Özcan, Muhlise Öz, Nilüfer Gençtürk Onat, Nevzat Arslan, Tahsin Çerçel, Okan Aygün de eşleri ile katılırken Tarık Apak yurtdışında olduğu için yemeğe katılamadı. CHP Kırklareli Eski Milletvekili Yavuz Altınorak ve Panko Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Özcan davetli olarak katıldı.  (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here