Tezsezer; “Halkımız ve parti üyelerimiz en doğru kararı verecektir”

12
25 Temmuz 2013 Perşembe günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanlığı binasında yapılan Perşembe Olağan Toplantısı’nda CHP Babaeski Belediye Başkan….


HABER MERKEZİ
25 Temmuz 2013 Perşembe günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanlığı binasında yapılan Perşembe Olağan Toplantısı’nda CHP Babaeski Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı açıklayan Avukat M. Haluk Tezsezer, Gazi Osman Paşa Mahallesiyle başlayan sohbet toplantılarına, Dindoğru, Fevzi Çakmak Mahalleriyle devam etmişti.
20 Ağustos 2013 Salı günü akşamı saat 21.30’da Cumhuriyet Mahallesi’nde bir kahvede Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle ve parti üyeleriyle bir araya gelerek yerel seçimler öncesi sohbette bulundu. Yapılan sohbete Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Haluk Tezsezer’in ekip arkadaşlarının yanı sıra, parti üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.
Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Haluk Tezsezer, sohbetteki konuşmasında şunları söyledi;
“Değerli Cumhuriyet Mahalleli partililerim; 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olmam dolayısı ile aranızdayım. Gerek partililerimiz gerekse Babaeski halkının önemli bir kesiminden aday olmam konusunda gelen istek nedeni ile aday oldum. Aday olmamda ki, diğer bir etkende son yıllarda Babaeski’de ki toplumsal muhalefetin yerel yönetimce yeterli derecede sahiplenilmesi nedeni ile ivme kaybetmesidir.  Aday belirleme konusunda genel merkezimizin tüm üyeleri kapsayacak şekilde yapılacak oylama ve Babaeski halkının tercihi belirleyecek anket sonucuna göre karar alacak olması demokratik bir yöntemdir.  Demokrasiye inançlı Babaeski halkının ve parti üyelerimin en doğru kararı vereceğine inancım sonsuzdur. Hepinize saygı ve sevgiler sunarım.” (Özkan Başaran)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here