Tespit Sınavı’nda başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi

13
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 8 Aralık 2011 Perşembe günü İl genelinde yaptırdığı Başarı Tespit Sınavı’nda dereceye giren öğrencilere Fatih İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törenle ödülleri verildi.
HABER MERKEZİ
Babaeski çapında ilk 10’a giren öğrencilerin hediyeleri Okul Aile Birliği tarafından karşılandı. Okul Aile Birliği tarafından öğrencilere 8 GB ve 4 GB flash bellekler alındı.Dereceye giren öğrenciler ve aldıkları hediyeler şu şekilde oldu:
* 6. Sınıflar;
Babaeski 1.’si: Doğuş Can Korkmaz. Aldığı Ödül: 8 GB’lık flash bellek
Babaeski 9.’su: Alican Mergen. Aldığı Ödül:4 GB’lık flash bellek
* 7. Sınıflar;
Babaeski 5.’si: Sıla Kaya. Aldığı Ödül:4 GB’lık flash bellek
Babaeski 10.’su: Demet Yanat. Aldığı Ödül:4 GB’lık flash bellek
Öğrencilere hediyeleri kendilerini okutan1. kademedeki Sınıf Öğretmenlerinden Yalçın Darici, Sayime Er, N. Kılıç Çökerdenoğlu ile Matematik öğretmeni Fatma Beler tarafından verildi.
Okul Müdürü Mustafa Fıstık yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün “Eğitimde Verimliliği Arttırma Çalışmaları” kapsamında bugün bu öğrencilerimize ödüllerini veriyoruz.Öğrencilerimizin her zaman yanındayız.Başarılarından dolayı öğrencilerimi tebrik ediyorum.Emeği geçen tüm öğretmenlerimi kutluyorum.Bu başarıyı genele yaymak en büyük hedefimiz olacaktır.Net ortalamalarımızı arttırmak için çalışmalarımız devam ediyor.Diğer öğrencilerimizin de oldukça başarılı oldukları görülüyor.2.Dönem yapılacak sınavda ilk 10’da daha çok öğrencimizi görmek istiyoruz.Bu nedenle öğrencilerimizi ödüllendirmemiz devam edecek.Tüm öğrencilerimize derslerinde başarılar dilerim.Umarım her şey gönüllerince olur.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here