Terzili Göleti’nde bir kişi boğularak can verdi

11
* Kırklareli’nin Babaeski ilçesi Terzili Göleti’ne 20 Şubat 2010 Cumartesi günü balık tutmak için giden iki arkadaştan Süleyman Kasapoğlu bindikleri botun su alması sonucu suda boğularak hayıtını kaybetti.

Özkan Başaran
Kırklareli’nin Babaeski Terzili Gölet’inde 20 Şubat 2010 Cumartesi günü balık tutmak için bindikleri bot ile açılan Süleyman Kasapoğlu ve Şerif Şentürk, göletin ortalarında, Bot un su alması üzerine yüzme bilmediğini düşünen, Süleyman Kasapoğlu üzerindeki Can Yeleği’ni çıkararak, Şerif Şentürk’e verdi. Can Yeleği’ni giyen Şerif Şentürk lodos fırtınasından dolayı bota tutunarak kıyıya kadar ulaştı. Ancak Süleyman Kasapoğlu gölde kayboldu.  Sağ olarak kurtulan Şerif Şentürk, şok halinde durumu emniyet birimlerine bildirdi.
Olay yerine gelen güvenlik kuvvetleri ve dalgıçlar iki gün süreyle göle dalarak, Süleyman Kasapoğlu’nu aradılar. Olumsuz hava şartlarına rağmen aramalar aralıklarla devam etti. Pazar akşamı dalgıçların ara verdiği çalışmalar dün sabah ışıklarından sonra tekrardan başladı. Süleyman Kasapoğlu’nun cesedine dün öğle saatlerinde ulaşabildi. .
Elim Kazada Can veren Erol Kasapoğlu’nun oğlu ve Ergun Kasapoğlu’nun yeğeni Süleyman Kasapoğlu evli ve 4 yaşında bir kız çocuk sahibiydi. Yeşilyurt Gazetesi çalışanları olarak Allahtan rahmet diler, kederli ailesine de sabırlar niyaz ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.