Terkin’den Kırklareli halkına önemli teklif

7
Terkin; “Kırklareli’ni düşünenleri AK Parti’nin bünyesinde toplanmayı teklif ediyorum” dedi.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin, Kırklareli’ni düşüncesel olarak düşünen vatandaşlara ve partisini imtihan etmek isteyen vatandaşlara AK Parti bünyesinde toplanmayı teklif etti.
Şimdiye kadar CHP’ye ve diğer partilere oy veren vatandaşlara AK Parti’nin bünyesinde toplanma çağrısında bulunan Terkin;
“Parti’nin anlamı parçalanmaktır. Şuan parçalanma değil bütünleşmenin zamanıdır. Ben Kırklareli’de şimdiye kadar CHP’ye oy vermiş arkadaşlarımıza sesleniyorum; bizler Kırklareli için bir araya gelmeye hazırız. CHP’ye oy vermiş insanlar yine CHP’li olsunlar ancak Kırklareli’ni düşünüyorlarsa ve partilerini imtihan etmek istiyorlarsa bir kereye mahsus AK Parti’ye oy versinler, Kırklareli’ni ve geleceklerini düşünüyorlarsa bir kere AK Parti’nin bünyesinde toplanmayı teklif ediyorum. Biz burada hareketi başlattık, herkes bunu çok iyi algılasın. Kırklareli’ni düşüncesel olarak seven insanların aynı hareket tarzı ile hedefe gideceğimizi beyan ediyorum” şeklinde konuştu (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here