Tepkilerin odağındaki Kesimoğlu ile konuştuk

20
“Benim koltuk sevdam yok”

* CHP Kırklareli Milletvekili ve CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Hiçbir zaman benim koltuk sevdam olmadı. Önemli olan partime, vatandaşlarıma ve ülkeme hizmettir” dedi.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi tarafından 09 Şubat 2014 Pazar günü akşam saatlerinde Kırklareli Belediye Başkan Adayı olarak ismi açıklanması ile birlikte büyük tepkilere neden olan CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu’na telefon ile ulaştık.
* “Bu görevin üstesinden en iyi şekilde geleceğime inanıyorum”
Aday gösterilmesi ve gelen tepkilerle ilgili olarak sorduğumuz sorulara içtenlikle cevap veren Kesimoğlu şunları kaydetti:
“Partimiz teklif etti bende kabul ettim. Benim koltuk sevdam yok. Yaklaşık 8 yıldır milletvekiliyim. Önemli olan hizmete talip olmaktır. Bana verilen görevin üstesinden en iyi şekilde geleceğime inanıyorum. Partililerimiz ve Kırklareli halkıyla birlikte Kırklareli’yi yöneteceğiz. Ben çok önemli görevlerde de bulundum. Önemli olan partiye, vatandaşa ve ülkeye hizmettir. Hayırlısı olsun. Bugüne kadar emeği geçen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.
* “Tepkileri anlayışla karşılıyorum”
Bunlar insani tepkilerdir, onları da anlayışla karşılarım. Duygusal değerlendirmeler olabilir. Onlarda bizim arkadaşlarımız. Bir-kaç gün içerisinde Kırklareli’ye geleceğim. Hep birlikte oturup konuşacağız. Kırklareli için neler yapabileceğiz hep birlikte planlayacağız.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here